BTB Cephe Temizliği

BTB Cephe Temizliği

Günümüzde inşaat sektörünün hızla gelişmesi neticesinde firmalarda bu sektörden pay almak için her türlü işi yapmaya başlamışlardır. En başta yapılan işlerden bir tanesi ise inşaat sonrası temizlik veya cephe temizliği işleri gelmektedir. Bu temizlikler ile temizlik firmaları da inşaat sektörüne adım atmış ve başarılı bir şekilde görevlerini yerine getirmeye başlamışlardır. İnşaat sonrası temizlik işlemleri kapsamında cephe temizliği de bulunmaktadır. Hatta bu temizlik işlemleri sadece cephelerde kalmamış pek çok alanda kendini belli etmeye başlamıştır. Biların en yaygın haliyle 3 çeşit kaplama cephesi bulunmaktadır. Bunlar; mantolama cephe, btb cephe ve cam kaplama cephelerdir. Bu yazımızda sizlere btb cephe temizliği hakkında bilgiler vereceğiz.

Cephe temizliklerinden genel itibari ile bahsedecek olursak çok tehlikeli işlerden bir tanesidir. İnsanların binaların en yüksek noktalarında yaptıkları bu işlemlerde Türkiye’de günde 1 kişi ciddi bir şekilde yaralanma tehlikesi geçirmekte ve ölümle sonuçlanan iş kazaları yaşamaktadır. Bu denli korkunç bir rakam karşısında insanlarda gereken hassasiyet yavaş yavaş oluşmaya başlamıştır. Öncelikle iş güvenliği eğitimi aldırılan bu çalışanlara zaman içerisinde yüksekte çalışma eğitimleri ve mesleki yeterlilik belgesi adı altında pek çok eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerin hepsinden başarıyla geçen insanlar artık cephe çalışmasında iş güvenliği ve temizlik anlamında ne yapıp yapamayacaklarını çok net bir şekilde görmektedirler. Btb cephe temizliği işlemlerinde de durum bundan farksız değildir. Tuşba dış cephe temizleme firması olarak her türlü cepheyi ilk günkü konuma getirme garantisi vermekteyiz. Bünyemizde bulunan cephe temizleme makineleri ile birlikte her türlü yüksekliğe sahip cephelerin temizlik işlerini kolay bir şekilde tamamlamaktayız. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz eğer hakkımızda daha fazla bilgi paylaşabilmekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Btb cephe temizliği işlemleri sırasında insanlar kesinlikle çok dikkat etmektedir. Mozaik kaplama ile yapılan bu cephelerde mozaiklere en ufak bir zarar verilmemesi önemlidir. O an fark edilmeyecek bir zayıflama ilerde aşağıdan geçen insanların başına mozaik parçalarının düşmesine ve yaralanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle işi yaparken hızlı v e kalitesiz bir iş yapmak yerine, hızlı, kaliteli ve güvenli bir iş yapmayı tercih etmekteyiz. Çevremizdeki müşterilerimizde bizlerle bu konuda hem fikir olduğu zaman işler daha rahat ve kontrollü bir şekilde ilerlemektedir. Sizlere çalışma öncesinde verdiğimiz iş programına göre bizleri rahatlık takip edebilir ve işin zamanında teslim edildiğini anlayabilirsiniz.

Btb cephe temizliği şirketleri arasında bulunan Tuşba cam temizleme firması da bu konularda üzerine düşen sorumluluğun hakkını başarıyla teslim etmektedir. Sizlerde bizimle çalışmak, kaliteyi ucuza mal etmek isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilir, iş yapımı için randevu talebinde dahi bulunabilirsiniz. Sektörde uzun zamandır hizmet veren kaliteli firmalardan bir tanesi olmanın rahatlığı içerisindeyiz.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği