Cam Temizliği

Cam Temizliği

Cam Temizliği

İnşaat sektörü hızlı bir şekilde gelişmektedir. Yüksek katlı binaların yapılmasıyla birlikte artık günümüzde yeni yeni konseptler oluşmaya başlamıştır. Bu konseptlerin en başlıcalarından bir tanesi de cam kaplama cephelerdir. Cephelerinin tamamı camla kaplı olan bu yapıların bir takım sıkıntıları da bulunmaktadır. Güvenlik ve diğer unsurlar konusunda içinizin rahat olmasını size hatırlatırken, esas söyleyeceğimiz şey ise temizlik konusudur. Camlar pisliği en çok belli eden maddelerdir. Özellikle büyük şirketlerin bu tür yapıların içerisinde faaliyet gösterdiğini düşünürsek gerçekten ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızı düşünmekteyiz. Çünkü dışarıdan bakan bir insan camları kirli olan binanın kime ait olduğunu merak eder ve şirket logonuzu hafızasında negatif bir yer olarak tanımlar. Diğer yandan içeriden bakan insanlarda camlardaki leke ve kirleri fark eder ve onlarda sizinle iş yapmaktan dahi vazgeçebilir. Kısacası şirket imajını dahi olumsuz etkileyen camların önemi büyüktür. Cam temizliği işlemleri yapan firmalar arasında Tuşba Temizlik şirketi sunduğu ayrıcalıklarla her zaman bir adım önde bulunmaktadır.

Cam temizliği işlemleri kesinlikle en ufak bir Hatayı dahi affetmemektedir. Bu nedenle bu konuda çalışan insanlarında tüm eğitimleri başarıyla tamamlamaları şarttır. İş güvenliği eğitimlerinin alınmış olması, mesleki yeterlilik belgesine sahip olunması, alet operatörlüğü belgelerine sahiplik ve son olarak da yüksekte çalışabilir raporlarının olması kesinlikle zaruridir. Tüm bu eğitim işlemlerinin ardından bu kişiler cephede yani yüksekte çalışma konusunda son derece uzman bireyler olmaktadırlar. Bu uzmanlıkla birlikte yukarıda çalışırken çıkabilecek olan problemlerle başarılı bir şekilde baş edebilmektedirler. Cam temizliği konusunda sizlere her daim yardımcı olan şirketimiz ile bir kere görüş alışverişinde bulunmadan bu tür işleri başkalarına vermemeniz gerektiğini herhalde hatırlatmamıza gerek yoktur.

Kompozit Temizliği

Temizleme işlemlerinde iş güvenliği kurallarına sonuna kadar uyulmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılacak olan temizlik ürünü de camların çeşitlerine göre sınıflandırılmaktadır. Özel karışımlar neticesinde elde edilen bu ürünler sadece sizin camlarınıza özgü bir şekilde oluşturulmaktadır. Cam temizliğinin ne derece hassas bir iş olduğunu biliriz ve ona göre tüm işlemlerimizde kesinlikle bu konulara dikkat ederiz. İstanbul cam temizliği firmaları arasında bulunan şirketimiz ile birlikte sizlere her türlü temizlik konusunda tam bir hizmet vermekteyiz.

Tuşba Temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz arasında cam temizliği, cephe temizliği, zemin cilalama ve bakımı, ofis temizliği, ev temizliği, villa temizliği, apartman ve site temizliği, avm temizliği gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. Tüm bu hizmetleri en kaliteli şekilde sizlerin kullanımına sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile birlikte müşterilerimize kaliteli ve uzun ömürlü hizmetler vermekteyiz. Sizlerde daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşebilirsiniz.

Genel Temizlik