Hakkımızda

Temizlik sektörüne adım attığımız ilk yıllardan itibaren güler yüz, sıcakkanlılık, cana yakınlık gibi etik değerleri koruyarak müşterilerimizle profesyonel bir şekilde çalışma gerçekleştirmeye özen gösterdik. 20 yılı aşkın süredir yer aldığımız temizlik sektöründe her müşterimizin birer nimet olduğunu bilerek iş yapmaya ve onları memnun etmeye çalıştık.

Temizlik şirketi olarak tedarik ettiğimiz ve bünyemizde bulunan makineler vasıtasıyla hiçbir taşeron veya aracı bir firmaya bağlı olmamak için çok çaba gösterdik. Müşterilerimize verdiğimiz sözlere sadece bizim mesul olduğumuzu bildiğimiz için aracı firmalar ile türlü türlü sebepler bulmadan yolumuza devam etmeye, ağzımızdan çıkan her sözü yerine getirmeye çok özen gösterdik.

Dış Cephe Cam Temizleme

Geldiğimiz bu noktada başardığımız işlerle gerçekten gurur duymaktayız. Tuşba dış cephe temizlik firması olarak sektörde geçirdiğimiz 20 yılın ardından her türlü temizlik konusunda büyük bir tecrübe sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz. Bizimle çalışan tüm müşterilerimizi memnun etmek ve onlara hak ettikleri kaliteyi sunmak için tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.https://discephecamtemizleme.com/iletisim/

Vizyonumuz

Temizlik işleri, insanların daha sağlıklı bir hayat sürmesi için yapılmaktadır. Temizlik kapsamında ortam bakteri, mikrop ve lekelerden arındırılarak tamamen sağlıklı bir hale getirilmektedir. Bu amaç ve istekle çıktığımız yolda müşterilerimizin sağlığı bizim vizyonumuz için hep ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul genelinde hizmet veren temizlik firmaları arasında her zaman en üst sırada olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sektörde geçirdiğimiz 20 başarılı yılın ardından verdiğimiz hizmetlerle bunu şu ana kadar kanıtladık. Bundan sonra yerimizi korumak için daha fazla çalışmamız gerektiğinin de farkındayız.

Dış Cephe Cam Temizliği

Uzun süre etkili, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler ile birlikte insan yaşamını kolaylaştıran bir hizmet anlayışı ile rakiplerimizin her daim bir adım önünde bulunduk. Şuan geldiğimiz noktada bizim için önemli olanın para değil, insan kazanmak olduğunu tecrübelerimizle farkındayız. Bünyemizde bulunan tüm temizlik araç ve gereçleriyle birlikte insanlara bu konularda hizmet vermeye devam etmeyi bir görev olarak kabul ettik. 20 yılı aşkın süredir büyük emek ve uğraşlarla geldiğimiz konumumuzda Tuşba dış cephe temizleme şirketi olarak kalıcı olmak bizim en önemli vizyonumuz dur.

Dış CepheKompozitAlikobantSidingGökdelen Temizliğinde En Kaliteli Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Tuşba Dış Cephe Temizlik Şirketi

20 Yıldır Sektör Lideri!

Bizim amacımız paradan ziyade, insanların memnuniyetini kazanmaktır. Memnuniyet sonrasında zaten gereken kazancında geleceğini gördük, bildik, yaşadık ve duyduk. Temizlik anlamında her şeyden önce sağlığın geldiğini ve insan sağlığının her şey demek olduğunu gayet iyi biliriz. Kullandığımız tüm ürünlerde öncelikle dikkat ettiğimiz konu kesinlikle sağlıktır. Sizleri daha sağlıklı ortamlarda yaşatmak için çıktığımız bu yolda, uzun süre boyunca sizinle birlikte yürümek istiyoruz.