Cephe Bakım Slikon ve Montaj

Cephe Bakım Silikon ve Montaj

Temizlik firmaları, günümüzde artık kendilerini her alanda göstermeye başlamışlardır. Önceleri ev temizliği falan derken şimdi avm temizliği, cephe temizliği, cam temizliği gibi çok zorlu alanlarda dahi hizmet vermektedirler. Günümüzde yüksek katlı binaların artık her yerde karşımıza çıktığını düşünürsek bu binaların cephe temizlik işlemlerinin de yapılması gerektiğini bilmek gerekmektedir. Özellikle mantolama veya cam kaplı cephelerde yapılan bu çalışmalarda temizlik yapılan bölgeye kesinlikle zarar verilmemesi çok önemlidir. Temizlik firmaları günümüzde bırakın bu noktalara zarar vermeyi bakımlarını dahi yapmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere cephe bakım, silikon ve montaj işlemleri ile ilgili merak edilen tüm konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Cephe işleri hakkında öncelikle iş güvenliği gelir diyerek bu konu üzerinde biraz bilgilendirme yapmak istiyoruz. Çünkü Türkiye’de her gün yüksekte düşerek yaralanan veya ölen insanların sayısı 1’dir. Evet, yanlış duymadınız bildiğimiz bir den bahsediyorum. Bu bakımdan bu işlerin ne kadar ciddiye alınması gerektiğini bilmenizi tavsiye ediyoruz. Temizlik firmaları bu rakamların farkında oldukları için yüksekte çalışacak olan personellerine gereken tüm eğitimleri aldırmaktadırlar. Yüksekte çalışabilir ve iş güvenliği eğitimleri alan bu personeller, yakın bir zaman diliminde zorunlu hale getirilen mesleki yeterlilik belgesini de temin etmektedirler. Böylelikle hem insanın sağlığını düşünmekte, hem de müşteriye sundukları işin kalitesini düşündüklerini göstermektedirler. Cephe bakım, silikon ve montaj işlemleri için temizlik firmaları başarılı bir şekilde çalışmaktadırlar. Ancak içlerinden bir tanesi olan Tuşba cephe temizlik firması tüm rakiplerinden bir farkıyla epey üstün bir konuma sahiptir. O da müşteriye ve işine duyduğu saygıdır.

Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Cephe temizlikleri yapılırken eskiyen veya işlevini yitiren yerlerin bakımının da yapılması “1 taş ile 2 kuş vurulması demektir.” Bunun için Tuşba cephe temizlik şirketi olarak hem cephe temizliği yapmaktayız hem de silikonu eksik gördüğümüz camlara silikon yapmakta, bakımının geldiğini düşündüğümüz camlara da gereken bakım yapılmaktadır. Böylelikle tam bir yalıtımdan bahsetmek mümkün olmaktadır. Bazı zamanlarda mantolama cephelerde hasarlar görülebilmektedir. Bunların da bakımları yapılmakta ve eski haline geri döndürülmektedir. Böylelikle kışın yakacağınız doğalgaz dahi kendisini hissettirecek ve faturalardaki düşüşün sebebini sorgulayacaksınız. Cephe bakım, silikon ve montaj işlemlerini de yaptığımız için yukarıda bahsettiğimiz saygıya en iyi örnek teşkil etmekteyiz. İşi aldığımız takdirde her şeyini A’dan Z’ye tamamlayıp, tertemiz sizlere teslim etmekteyiz.

Cephe bakım, silikon ve montaj işlemleri için Tuşba olarak bizi tercih etmeniz sizlere çok şey kazandıracaktır. 20 yılı aşkın süredir sektörde başarılı bir şekilde hizmet verdiğimiz için gereken her türlü ekipmana ve alete sahip durumdayız. Tüm müşterilerimize kaliteyi ucuza yaşamanın keyfini sürdürmek için çalışmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliği Şirketleri