Siding Temizliği

siding temizliği

Siding Temizliği

Temizlik işleri giderek her sektöre girmeye başlamıştır. Fabrika temizliklerinden tutunda ev temizliği, ofis temizliği ve cephe temizliklerine kadar pek çok alanda hizmet vermektedirler. Bu bağlamda çok önemli işlere de imza atan bu firmalar, insanların üzerindeki yükü almaktadırlar. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte günümüzde temizlik sektörünün insanlara sunduğu şartlarda bir hayli değişmiş, gelişmiş bulunmaktadır. Özellikle cephe temizlik işleri, eskiye nazaran çok daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Cephe temizlik çeşitlerinde ise mantolama temizliği, cam kaplama cephe temizliği, btb temizliği ve siding temizliği gibi seçenekler mevcuttur. Tuşba dış cephe temizleme şirketi olarak her türlü cephenin tam ve kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız.

Cephe temizleme işleri doğası gereği çok riskli bir iştir. Günümüzün teknolojisi ne kadar gelişirse gelişsin makinelerde oluşabilecek bir hata nedeniyle insanların hayatları tehlikeye girmektedir. Bunun gibi sonuçlarla karşılaşılmaması için iş güvenliği kapsamında bir takım tedbirler alınmaktadır. Bu tedbirler insanların kendileri aldıkları ve insanlara verilen eğitimler sonucunda oluşan tedbirlerdir. İş güvenliği kanunlarına göre yüksekte çalışan işçiler iş güvenliği eğitimi almak zorundadır. Bu eğitimler neticesinde daha donanımlı olan insanlar, kendileri dahi bir takım ek tedbirlere başvurmaya başlamışlardır. Diğer taraftan yüksekte yapılan siding temizliği sırasında karşılaşılabilecek bir takım risklere karşı nasıl hareket edilmesi gerektiğinin bilinmesi açısından yüksekte çalışma eğitimi alınmaktadır. Temizleme işlemlerinin başarılı bir şekilde ifa edilebilmesi için ise mesleki yeterlilik eğitimi aldırılmakta, bu eğitimlerden başarıyla mezun olan işçiler artık kalifiye birer eleman olarak temizlik yapmaktadırlar. Son olarak yüksekte çalışma sırasında kullanılan vinç veya asma sepet gibi araçların kullanımı için operatörlük belgesi alınmaktadır. Böylelikle siding temizliği yaparken kullanılan makinenin de eğitimi alınmış olmaktadır.

Hizmetlerimiz

Günümüzde pek çok açıdan bu eğitimler insanlara yarar getirmektedir. Mesela bu eğitimler sırasında insanlar emniyet kemerinin ne gibi faydaları olduğunu ve olmazsa olmaz bir eşya olduğunu kesinlikle anlamaktadırlar. Bir diğer taraftan ise çalışmalar esnasında hangi yüzeye nasıl bir ürün kullanılacağının da farkına varmaktadırlar. Siding temizliği bu konularda insanlara güven veren ve tam bir hizmet sağlayan işçilerimizle birlikte kaliteli olarak sağlanmaktadır. Tuşba dış cephe temizliği firması olarak personellerimizin her zaman kaliteli ve profesyonel olmasını sağlarız, bu konuda gereken tüm eğitimlerinde alınmasını sağlamaktayız.

Tuşba dış cephe temizlik firması ile birlikte artık cepheleriniz daha bir bakımlı ve güzel gözükecektir. Senede 1 defa yaptıracağınız işlemlerle birlikte sizlerde ilk günkü gibi tertemiz cephelere kavuşabilirsiniz. Siding temizliği gibi uzmanlık gerektiren sektörlerde dahi rahatlıkla nasıl çalıştığımızı görebilirsiniz. İşlerimiz sırasında iş güvenliği önlemlerini pür dikkat almaktayız. Kaliteli işleri ucuza alabilmek için bizi tercih etmelisiniz.

Genel Temizlik